Днепродзержинский женский форум обо всем на свете...


  О бренде Смоби

  Поделиться
  avatar
  Гость
  Гость

  О бренде Смоби

  Сообщение автор Гость в Чт Июл 03, 2008 7:52 am

  Третина продукції щорічно оновлюється, 4% від доходів витрачаються на дослідження. Іграшка розрахована на дитину від народження і до 16 років. Всі іграшки розвивають, немає іграшки без сенсу. Технології виробництва унікальні. Використовується 9 технологій на фабриках Smoby. Самі фабрики розташовані у Франції, Іспанії, Румунії, Італії, Китаї і Таїланді..

  Унікальною є серія іграшок для ролевих ігор, або імітаційний пластик. Це кухні, майстерні, набори лікаря, магазини, центри по догляду за лялькою і таке інше. Все, що допомагає дитині навчитися орієнтуватися в дорослому житті і прищепити перші навики спілкування з однолітками. Тому всі несучі деталі цих предметів виготовлені з особливого ЗМІЦНЕНОГО ПЛАСТИКА, що дозволяє грати ними довгий час великими групами дітей. Крім цього це не просто кухні або майстерні -це кухні, які мають звичне для дітей і їх батьків ім'я Tefal або майстерня із звичним ім'ям Black & Decker.

  У 2004 році Smoby отримала приз від Тefal за достовірність виконання аксесуарів Тефаль, які входять у ігрові набори. Концерн Smoby підтримує дуже тісні відносини з компанією Disney. Всі останні ліцензії отримуються Smoby і втілюються у іграшках- Сars, Pirates, Spiderman 3. Spiderman 3 з'явиться на екранах весною 2007 року, але ми вже маємо достатню кількість продукції з ліцензією Spiderman 3, яку зможемо запропонувати нашим клієнтам, починаючи з лютого 2007.

  Один з найголовніших принципів виробництва нашої іграшки-це безпека дитини. Наприклад, м'ячі Unice виробляються без фталатів, хімічного елемента забороненого Європейською конвенцією у виробництві іграшок. Ми гарантуємо якість обладнання для ігрових майданчиків протягом 3 років з дати придбання.
  Ми сподіваємось, що наш сайт допоможе Вам ближче познайомитися з яскравим світом справжньої європейської іграшки. Нехай наші дітлахи зростають граючи у якісні, безпечні та розумні ігри!

  З повагою , колектив українського представництва SMOBY Group.
  Источник http://www.smoby.ua/AboutUs.html

   Текущее время Сб Янв 19, 2019 8:02 am